Nincs hasonló a mi Istenünkhöz. De mit ér az Ő nagysága, hatalmassága, ha nem párosul az ember bizalmával. Hiába gondolják sokan, hogy a „láthatatlan” Isten bizonytalan, valójában a legbiztosabb dolog, ami az életünkben egyáltalán lehet. És Isten nagyságához a bizalom a kulcs, a nemlátottról való meggyőződés.
Dr. Gyetvai Gellért, nős, három gyermek apja. Teológiai diplomáját az Adventista Teológiai Főiskolán szerezte, majd a Kaposvári Egyetemen végzett kommunikáció szakos bölcsészként, később pedig az ELTE-n szociológusként. A Semmelweis Egyetemen szerzett PHD fokozattal lett a társadalomtudományok doktora. 25 éve ír cikkeket, illetve foglalkozik könyv- és lapkiadással. A különböző lapokban megjelent számos cikke, írása mellett több tudományos cikk és könyv szerzője. Kutatóként hosszú éveket töltött a cigányok vallásossága és a szociális ellátórendszer kutatásával. Családjával tárnokon él.
| 2020. Április 19. | Mire jó a járvány? | Léleképítő |
| 2020. Május 08. | A csodakrumpli | Léleképítő |
| 2020. Május 26. | Minden javadra van | Léleképítő |
| 2020. Június 15. | Isten kegyelme mindenre elég | Léleképítő |
| 2020. Július 04. | Kulcs az Istenhez | Léleképítő |
| 2020. Július 23. | Különleges helyzetre különleges ajándékok | Léleképítő |
| 2020. Október 30. | Kedvező ajánlat | Léleképítő |
| 2020. November 05. | Nyugalom COVID idején | Léleképítő |
| 2020. December 03. | Bűnösebb-e egy megfertőződött, mint, aki megúszta? | Léleképítő |
2020. Szeptember 30.
Életemben, ha vissza gondolok sokszor voltam csüggedt és reményvesztett. Hagytam, hogy ezek az érzések hatalmukba kerítsenek és uralkodjanak rajtam. Biztos Te is voltál már úgy, hogy azt gondoltad feladod, mert nem látsz reményt és kiutat csak nehézségeket.